Program 2015. szeptember 24. 11:40

Kecskeméti színházlátogatás és jelmezes fotózás

Kecskeméti színházlátogatás és jelmezes fotózás
Kiváló programot kínál a Kecskeméti Katona József Színház szeptember 26-án, szombaton 15 és 19 óra között ahol az érdeklődők színházlátogatáson, zenés, táncos bemutatókon és jelmezes fotózáson vehetnek részt.

Programok

- Kulisszajáró csoportok indulása 15 órakor, 15.30 és 16.30-kor Hegedűs Zoltán és Fazakas Géza színművészek vezetésével a Nagyszínházban. Regisztrálni a Színház portáján személyesen, vagy a 76/ 501-170-es telefonon lehet.

- A regisztrált résztvevők között 1 – 1 táncszínházi bérletet sorsolnak ki csoportonként a kulisszajárás végén. Egyéb programok gyermekeknek és felnőtteknek (melyhez nem szükséges a regisztráció).

- 15.30-kor és 16.30-kor  - Kvartett - táncolják a Kecskemét City Balett tagjai
Zenés ízelítő - népszerű operettekből és musicalekből. Közreműködik: Dobó Enikő és Kiss Zoltán

- 15-től 19 óráig a színház előtti téren (rossz idő esetén a színház előcsarnokában): arcfestés, színezés, rajzolás, origami, jelmezes fotózás – avagy fényképezkedés színházi jelmezben valamint meglepetések bérlet- és jegyvásárlóknak.

A jegypénztár ezen a napon 15-től 19 óráig tart nyitva. 

Kövessen minket a Facebookon is!