Sport 2015. szeptember 26. 20:30

Idegenben jobban megy

Idegenben jobban megy
Bugacra látogatott a hazai pályán botladozó, ám idegenben kiválóan szereplő Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztály 7. fordulójában szeptember 26-án. A középmezőnyben tanyázó félegyháziak hátrányba kerültek a szezon során mindössze 1 pontot gyűjtő Bugac vendégeként. Egyenlíteniük a második félidő 54. percében sikerült Valkovics Gábor góljával, majd a 77. percben a vezetést is átvették Farkas Péter révén (1-2). A minden eldöntő találatot a 88. percben Balog Máté szerezte, három ponthoz juttatván a félegyháziakat. (1-3)

Bács- Kiskun Megyei II. Észak 7. ford. 09. 26.

Bugac KSE- Kiskunfélegyházi HTK II. (1-0) 1-3

Gólszerzők: 34. p. Szabó Norbert ill. 54. p. Valkovics Gábor, 77. p. Farkas Péter, 88. p. Balog Máté 

 

 

 

G. Z. 

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!