Helyi hírek 2015. szeptember 30. 15:44

Iratokat foglaltak le a nyomozók a félegyházi városházán

Iratokat foglaltak le a nyomozók a félegyházi városházán
A képviselő-testület által korábban tett feljelentésekhez kapcsolódóan a mai napon (szeptember 30-án, szerdán) iratokat foglaltak le a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a városházán.

Mint ismert, márciusban öt, májusban újabb kettő, a volt jegyzőt és polgármestert érintő ügyben tett feljelentést a képviselő-testület, többek között hivatali visszaélés és hűtlen kezelés gyanújával. A rendőrség még korábban arról értesítette az önkormányzatot, hogy a nyomozást mindegyik feljelentés ügyében elrendelték, a büntetőeljárásban beszerzett bizonyítékok alapján egy ügyben gyanúsítottként hallgatták ki dr. Endre Szabolcs korábbi jegyzőt, két további ügyben pedig a személyi összefüggésre tekintettel a bűnügyek egyesített kivizsgálásáról döntöttek.

T. T.

Kövessen minket a Facebookon is!