Helyi hírek 2015. október 1. 13:00

Tartsuk zölden Félegyházát!

Tartsuk zölden Félegyházát!
A Zöld Szem Alapítvány aktivistái és közfoglalkoztatásban lévő munkatársai szeptember 30-án értékelték a parlagfű mentesítési program tapasztalatait. Májustól 8-10 fő dolgozott folyamatosan a város közterületein.Félegyháza játszóterei, a vásártér,a kerékpárutak környéke, a Kálvária, a Templomhalom, a temetők, a Molnártelep voltak többek között azok az akcióterületek, ahol kaszával, gereblyével, szorgos kezekkel megfordultak a civil szervezet munkásai. A Földművelésügyi Minisztérium, a civilek, az önkormányzat, a költségvetési üzem és a kormányhivatal együttműködésében megvalósult program a következő években is hozzájárulhat városunk tisztaságához, egészségesebb környezetünk fenntartásához.
 

Kövessen minket a Facebookon is!