Kultúra 2015. október 5. 16:20

Felolvasó est Kecskeméten

Képgaléria
Felolvasó est Kecskeméten
Június 20-án, a Múzeumok éjszakáján volt az első felolvasó est. Akkor Galuska László főiskolai tanár, dramaturg, Rajnai Attila újságíró és Kávai Katalin tanár, író olvasták fel saját írásaikat a kecskeméti Valentino kávéházban. A felolvasások között Kissné Galuska Anikó játszott mélyhegedűn.A siker arra ösztönözte a szervezőket, hogy hagyományt teremtsenek a kezdeményezésből, egy pályázattal egybekötve. Saját írásokat várnak október 20-áig a [email protected] címre, maximum 3 oldal terjedelemben. Az irodalmi pályázat stílusa lehet esszé, kritika, mese, novella, vers vagy épp jelenet.

A pályázatra beérkező legjobb írásokat olvassák fel a következő felolvasó esten. A Valentino kávéház ingyenesen biztosítja a helyszínt az irodalomszerető emberek találkozásához.
 

Kövessen minket a Facebookon is!