Helyi hírek 2015. október 5. 17:30

Forgalomkorlátozás október 6-án, Kiskunfélegyházán

Forgalomkorlátozás október 6-án, Kiskunfélegyházán
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata felhívja az autósok, gépjárművezetők, illetve a városban közlekedő gépjárművezetők figyelmét az alábbi forgalomkorlátozásra és kéri őket, hogy szíveskedjenek figyelembe venni és annak megfelelően közlekedni, illetve megválasztani az útvonalukat.

Október 6. kedd - Aradi Vértanúk Emlékünnepség

Az 5-ös főútat lezárják az Aradi Vértanúk Emlékünnepség biztosításának idejére körülbelül 16.40 - 17.00 között a Martinovics utca – Dr. Holló Lajos utca 3. (nagyposta) közötti szakaszon. Elterelő út: Kőrösi Csoma Sándor utca – Petőfi Sándor utca – Bajcsy-Zsilinszky Endre utca – 5-ös főút.
 

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály 

Kövessen minket a Facebookon is!