Program 2015. október 13. 17:30

Tárt kapuk- nyitott nap a múzeumokban

Tárt kapuk- nyitott nap a múzeumokban
Október 17-én, szombaton a nyílt napon 9 és 17 óra között díjmentesen látogatható a Kiskun Múzeum (dr. Holló Lajos u. 9.), a Petőfi Sándor Emlékház (Petőfi u. 7.) és a Móra Ferenc Emlékház (Móra Ferenc u. 19.).

Program: BARANGOLÁS AZ IDŐSZAKI KIÁLLÍTÁSOKBAN

Kiskun Múzeum: „ Félegyháza népe – a középkori Templomhalom régészeti emlékei” Városépítő polgármesterek és az „alföldi szecesszió” „Háborút ujságol a vérszagu ujság” - A nagy háború első két éve három város sajtójának tükrében

Petőfi Sándor Emlékház: Ami maradandó… - emlékkiállítás Fekete Pál tanár, országgyűlési képviselő, a Kiskunfélegyházi Közművelődési Egyesület alapítója halálának 20. évfordulója tiszteletére.
 

Kövessen minket a Facebookon is!