Sport 2015. október 12. 18:40

Szoros meccset nyertek a kosarasok

Szoros meccset nyertek a kosarasok
Október 11-én rajtolt az U12-es régiós fiú kosárlabda bajnokság, amelynek első fordulójában a Félegyházi Térségi Sportiskolára két találkozó várt. Az első mérkőzést a keceli együttes ellen játszották volna a félegyháziak, az összecsapást azonban a keceliek lemondták, így 20-0-ás különbséggel a sportiskolához kerültek a pontok. A második összecsapást már megrendezték. A Félegyházi Térségi Sportiskola a Nagykőrösi Sólymokkal találkozott. A meccsen eladott labdák és pontatlanság jellemezte a félegyháziakat, a hajrá ennek tükrében szorosan alakult. Az együttes nagyot küzdve végül négy ponttal győzött. (46-42)

U12-es bajnokság, VII. régió, I. forduló

"D" csoport

Ideje: 2015.10.11. ( vasárnap )

Helye: Kecskemét, Mátyás K. krt.-i Iskola tornaterme

Nagykőrösi Sólymok – Félegyházi Térségi Sportiskola 42 - 46

Szűcs Bence 12, Huszka Boldizsár 8, Kovács Bálint 7, Polgár Sándor 5, Csósza Anna Cecília 4, Szűcs Levente 3, Kelemen Áron 3, Varga Márk 2, Biczók Levente 2, Szívós Péter -, Tarjányi Gergő -, Bitó Bence -.

Edző: Fekete-Seres Ildikó

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!