Sport 2015. október 13. 11:00

Elindult a megyei sakkcsapatbajnokság

Képgaléria
Elindult a megyei sakkcsapatbajnokság
Hét évet követően újra lebonyolítják a megyei I. osztályú sakkcsapat bajnokságot, aminek 1. fordulóját október 11-én tartották. A bajnokságban négy együttes nyolc-nyolc fővel vesz részt. Az első játéknapon a Kiskunfélegyházi HTK II. 7 és fél pontot szerzett a Lajosmizsei Sakk Kör ellen, míg a Tóth László SE Kecskemét III. 5 és fél pontot gyűjtött a Kalocsai Sport Egyesülettel szemben. A bajnokságban havonta egy fordulót rendeznek. A következő kört november 22-én tartják, amikor is a Kecskemét a Kiskunfélegyházával, míg a Kalocsa a Lajosmizsével találkozik.

Eredmények - 2015. október 11., vasárnap

Tóth László SE Kecskemét III. - Kalocsai Sport Egyesület: 5,5:2,5

Kiskunfélegyházi Honvéd Testedzők Köre II. - Lajosmizsei Sakk Kör: 7,5:0,5
 


 

Kövessen minket a Facebookon is!