Program 2014. április 3. 11:20

Retro játék gyerekeknek

Képgaléria
Retro játék gyerekeknek
A Petőfi Sándor Városi Könyvtár Retro játék címmel vetélkedőt hirdet, amelynek témája a „retro korszak” (az 1950-es évek végétől az 1980-as évek elejéig tartó időszak).

Kedves gyerekek, fiatalok!

A játék 6 hónapon keresztül fog tartani, minden hónapban egy évet fogunk kiemelni, amely kapcsán 3+1 kérdést fogtok kapni. A három kérdést a Retroévek című könyvsorozatból tesszük fel, amelyek megtalálhatóak könyvtárunkban. A plusz egy kérdést pedig az adott évhez kapcsolódva a Félegyházi Közlöny régi számaiból választjuk ki számotokra.

 

A játék 2014 áprilisától szeptemberéig tart. A játékban résztvevők közül azok, akik minden hónapban eljuttatják hozzánk a kérdéseinkre feltett helyes válaszokat, egy nyereménysorsoláson vesznek részt. A szerencsés nyerteseket ünnepélyes keretek között jutalmazni kívánjuk az Országos Könyvtári Napok zárórendezvényén, 2014 októberében.

 

Hallottad már azt a kifejezést, hogy
„bezzeg az én időmben”?

Vagy csak szeretnél többet tudni szüleid, nagyszüleid gyermek és fiatal koráról?

Játssz velünk!

 

Kövessen minket a Facebookon is!