Program 2014. április 3. 11:26

Retro játék felnőtteknek

Képgaléria
Retro játék felnőtteknek
A Petőfi Sándor Városi Könyvtár Retro játék címmel vetélkedőt hirdet, amelynek témája a „retro korszak” (az 1950-es évek végétől az 1980-as évek elejéig tartó időszak).

Kedves Olvasónk!

A játék 6 hónapon keresztül fog tartani, minden hónapban egy évet fogunk kiemelni, amely kapcsán 3+1 kérdést kapnak a vetélkedőben résztvevők. A három kérdést a Retroévek című könyvsorozatból tesszük fel, amelyek megtalálhatóak könyvtárunkban. A plusz egy kérdést pedig az adott évhez kapcsolódva a Félegyházi Közlöny régi számaiból választjuk ki a velünk játszó olvasóinknak.

A játék 2014 áprilisától szeptemberéig tart. Azok az olvasók, akik minden hónapban eljuttatják hozzánk a kérdéseinkre feltett helyes válaszokat, egy nyereménysorsoláson vesznek részt. A szerencsés nyerteseket ünnepélyes keretek között jutalmazni kívánjuk az Országos Könyvtári Napok zárórendezvényén, 2014 októberében.

 

Emlékszik még?

Hallott róla?

Játsszon velünk!

 

Kövessen minket a Facebookon is!