Helyi hírek 2015. október 26. 13:00

Egy városnyi összefogás az ünnepekért!

Egy városnyi összefogás az ünnepekért!
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának eltökélt szándéka, hogy egyre színesebb és színvonalasabb programokat kínáljon az itt élőknek és a városba látogatóknak mind az ünnep-, mind a hétköznapokon.

Az év vége közeledtével szeretné Önöket egy közös karácsonyi készülődésre invitálni a város önkormányzata, hogy együtt éljük át ezt a meghitt ünnepet. A minőségi városi programok megszervezéséhez nemcsak igényesség, ízlésesség és jó ötletek, hanem az összefogás ereje is szükséges. Ezért arra kérik Önöket, öltöztessék közösen ünnepi díszbe a várost és fáit!

Az egységesség érdekében arany és piros színű, vízálló díszeket kérnek azoktól, akik kedvet éreznek ehhez a kezdeményezéshez. Lehetőleg nagy méretben (pl. cipős doboz, hungarocell gömb vagy bármilyen nagyméretű egyedi formatervezésű dísz csomagolópapírral vagy lakkal bevonva a megadott színekben) készítsék el a díszeket.

A díszeket szeretettel várják december 1-jéig a Városháza mellett lévő Tourinform Irodában.

Információ kérhető a [email protected] e-mail címen.

 

Kövessen minket a Facebookon is!