Program 2015. november 3. 08:20

Őszi irodalmi est

Őszi irodalmi est
Nyáron, a Múzeumok éjszakáján volt az első felolvasó est Kecskeméten, a Valentino Kávéházban. Akkor Galuska László főiskolai tanár, dramaturg, Rajnai Attila újságíró és Kávai Katalin tanár, író olvasták fel saját írásaikat.

A siker arra ösztönözte a szervezőket, hogy hagyományt teremtsenek a kezdeményezésből, épp ezért egy pályázatot hirdettek meg, melyre bárki küldhetett be esszét, kritikát, mesét, novellát, verset vagy épp jelenetet. A felhívás eredményhirdetésére kerül sor november 5-én, csütörtökön 18.30-tól, amikor a beérkezett legjobb írásokat olvassák fel.

A Valentino kávéház továbbra is ingyenesen biztosítja a helyszínt az irodalomszerető emberek találkozásához.

A belépés díjtalan.
 

Kövessen minket a Facebookon is!