Sport 2015. november 8. 20:10

Megtört a jég a megyei férfi kéziseknél

Megtört a jég a megyei férfi kéziseknél
Megszerezte első győzelmét a megyei kézilabda bajnokságban a Félegyházi KSC férfi csapata. Erre az együttesnek egészen a 7. fordulóig kellett várni. A szenvedő fél ezúttal a Kecskeméti FS DSE U23 volt, amelynek otthonából a félegyháziak hozták el a kettő pontot. A női együttes ugyancsak idegenben, Kalocsán vendégeskedett, ahol szoros első félidőt követően 26-16-ra maradt alul. Az FKSC legeredményesebb játékosa Tarjányi Petra volt, aki hat gólt szerzett.

Bács- Kiskun megyei női 11.07. 7. ford.

Kalocsai KC- Félegyházi KSC (11-7) 26-16

Edző: Árvai Zoltán

Legeredményesebb FKSC játékos: Tarjányi Petra 6 gól

 

Bács- Kiskun megyei férfi 11.08. 7. ford.

Kecskeméti FS DSE U23- Félegyházi KSC (7-13) 22-27

Legeredményesebb FKSC játékos: Kovács Attila 8 gól 

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!