Helyi hírek 2014. április 9. 17:25

Egy kerékpáros férfit ütött el egy kamion pótkocsija, majd továbbhajtott a helyszínről

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2014. április 9-én 15 óra 45 perc körüli időben a 4504-es számú út 7-es kilométerének közelében Tömörkény felől Pálmonostora irányába haladt egy 52 éves pálmonostorai férfi kerékpárral, amikor egy vele azonos irányba közlekedő kamion pótkocsijával elütötte - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.

A kerékpáros a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A kamion megállás és segítségnyújtás nélkül továbbhajtott Pálmonostora felé.

A baleseti helyszínelés teljes pályás útlezárás mellet folyik.

Kerülni Pálmonostorán Pusztaszer vagy Gátér irányába lehet.

 

Kövessen minket a Facebookon is!