Helyi hírek 2014. április 10. 21:46

Főzni is jól tudnak a gépészek

Képgaléria
Főzni is jól tudnak a gépészek
Folytatva a hagyományokat harmincadik alkalommal rendezték meg a Gépész Napokat a Szent Benedek Szakképző Iskolában április 10-én. Az évfordulós rendezvény újdonsága a „mini állásbörze volt”. Ennek keretében, a diákok nagy érdeklődése mellett, 9 cég mutatkozott be.

 

 

A nap legnagyobb eseménye idén is az osztályok közötti főzőverseny volt. A fiatalok pörköltek, sültek és ételkülönlegességek elkészítésén szorgoskodtak egész délelőtt. Az elkészült finomságokat jóízűen el is fogyasztották. Egyetlen osztály sem maradt éhes, ennek köszönhetően jó kondíciókkal vehetettek részt a különböző ügyességi versenyeken, a labdarúgó és kosárlabda csatákban éppúgy, mint a szellemi vetélkedőkön. Nagy sikert aratott a fiatalok körében a Mercedes autója, és a Kecskeméti Főiskola diákjainak elektromos járgánya.

 

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!