Sport 2015. december 21. 13:30

Országos elődöntőbe jutottak a félegyházi tornászok

Képgaléria
Országos elődöntőbe jutottak a félegyházi tornászok
Kecskeméten rendezték a torna diákolimpiai megyei döntőjét december 15-én. A kiskunfélegyházi tornászlányok 2 korcsoportban is képviseltették magukat - tájékoztatta szerkesztőségünket Juhász Tamás edző.

A legkisebbek között, I. korcsoportban a Kovács Nikolett, Horváth Hanna, Szabó Róza, Somogyi Petra, Palásti Enikő összeálltású csapat a házigazda mögött a 2. helyen végzett. Egyéniben Szabó Róza a dobogó 2., míg Palásti Enikő a harmadik fokára állhatott fel.

A felső tagozatosok között a legfiatalabb csapat, Nagy-Pál Eszter, Retkes Dorka, Siber Glória, Gombás Bora és Siber Szófia ugyancsak a 2. helyen végzett, mellyel kvalifikálták magukat a jövő év márciusában megrendezendő országos elődöntőbe. Siber Szófia mindhárom szeren kiemelkedő teljesítményt nyújtott, mely egyéni összetettben az előkelő 4. helyre volt elegendő a nagyon erős és nála idősebb mezőnyben.

 

Kövessen minket a Facebookon is!