Sport 2016. január 9. 20:45

Továbbjutott az Astra Kiskunfélegyházi Bulls

Továbbjutott az Astra Kiskunfélegyházi Bulls
Sikerrel vette az első akadályt a női futsal Magyar Kupában a címvédő Astra Kiskunfélegyházi Bulls. Az együttes a második körben kapcsolódott be a kupaküzdelembe, amelynek keretében a másodosztályú Berettyóújfalu otthonába látogatott január 9-én. A két csapat közötti osztálykülönbség a pályán is megmutatkozott, az egyre jobb formába lendülő Astra 6-2-es győzelmet aratott. Az együttesből Godvár Katalin és Dikanová Dominika duplázott és a 2015-ös év legjobb női futsalosának választott Szabó Boglárka is betalált.

Női futsal Magyar Kupa 2. ford. 2016. 01. 09.

MVFC Berettyóújfalu - Astra Kiskunfélegyházi Bulls (1-3) 2-6

Gólszerzők: 17. p. Kelemen Anett, 22. p. Tóth Nóra ill. Godvár Katalin 5. p., 13. p., Dikanová Dominika 15. p., 34. p., Szabó Boglárka 23. p., Tóth Tamara (öngól) 27. p., 

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!