Sport 2016. január 11. 12:00

Legjobbak között az U12-es kosarasok

Képgaléria
Legjobbak között az U12-es kosarasok
Hátrányból felállni sohasem könnyű, tartásukról, küzdeni akarásukról tettek tanúbizonyságot a Félegyházi Térségi Sportiskola U12-es kosaras növendékei a gyermek bajnokság 4. fordulójában. A félegyháziak az utolsó pillanatig küzdve ledolgozták hátrányukat a Bajai NKK csapatával szemben és megfordítva a mérkőzést 64-63-as győzelmet arattak. A siker egyben azt jelenti, hogy az együttes bejutott az „A” csoportba a megye legjobb három gárdája közé.

U12-es ( gyermek ) bajnokság, VII. régió, 4. forduló

"B" csoport

Ideje: 2016.01.10. ( vasárnap )

Helye: Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok

Bajai NKK - Félegyházi TSI 63:64

(22:18; 25:14; 12:14; 4:18)

FTSI: Huszka Boldizsár- 12, Szűcs Bence- 10, Kovács Bálint- 9, Polgár Sándor- 7, Kelemen Áron- 7, Szűcs Levente- 6, Varga Márk- 6, Vadkerti- Tóth Dávid- 2, Barabás Bence- 2, Bitó Bence- 2, Csósza Anna Cecília- 1, Szívós Péter.

Edző: Fekete-Seres Ildikó

 

Több játékos kiemelkedő teljesítményt nyújtott támadásban és védekezésben egyaránt. A gyerekek kitartását mutatta, hogy nem roppantak össze annak ellenére sem, hogy három és fél negyeden keresztül csak loholtak az ellenfél után, képesek voltak megújulni, ami meghozta a sikert. A pályára lépő 12 játékosunkból 11 szerzett pontot.

 

Félegyházi TSI - Ceglédi EKK hivatalos végeredmény 2:0

(17:16; 14:17;15:6; 4:14) 50:53

FTSI: Szűcs Bence- 20, Kelemen Áron- 6, Huszka Boldizsár- 5, Polgár Sándor- 5, Szűcs Levente- 5,Kovács Bálint- 4, Varga Márk- 2, Biczók Levente- 2, Csósza Anna Cecília- 1, Vadkerti- Tóth Dávid- , Barabás Bence-, Bitó Bence-, Szívós Péter-, Tarjányi Gergő-.

Edző: Fekete- Seres Ildikó

 

A második mérkőzésre nehéz volt felrázni a gyerekeket a nagy győzelem után, ahol kihozták magukból a maximumot. Az ellenfél nyolc játékossal lépett pályára, így ez a meccs is zsebben volt az eredménytől függetlenül. 

 

 

G. Z.

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!