Sport 2016. február 1. 11:30

Birkózó siker Mezőfalván

Mezőfalván jártak a Kiskunfélegyházi Vasas TK sportolói. A birkózóversenyt a dunaújvárosi klub szervezte, melynek célja az volt, hogy a kezdők minél több tapasztalatot és sikerélményt szerezzenek. A félegyháziak nagyszerű mérkőzéseket vívtak, minden versenyző több alkalommal is szőnyegre lépett, érem nélkül senki sem távozott.

Aranyérmet szerzett a 28 kg-os Bárány-Almási Tamás és az 56 kg-os Bátyai Dorián. Lányok közül szintén a dobogó legfelső fokára állhatott a 29 kg-os Varga Bernadett Napsugár, a 32 kg-os Páli Éva, - aki mindjárt az első versenyén kétszer is tudott győzni -, a 35 kg-os Tapodi Rebeka és Szabó Szonja, a 45 kg-os súlycsoportban.

Fiúk közül a 30 kg-ban Bene Róbert ezüst, Páli Gergő és Makra Levente bronzérmes lett. Borto Dominik a 40 kg-osok között lett második.