Sport 2016. február 14. 20:35

Mókus-siker Akasztón

 Mókus-siker Akasztón
Elhozták a kupát a Kiskunmajsai Mókusok Akasztóról, ahol a II. Di Angelo női teremtornát rendezték meg február 14-én. A Valentin-napi verseny szerencsét hozott a Mókusoknak; a Kalocsai Méhecskéket 2-0-ra, a Sziládyt 5-1-re, míg a házigazda Akasztó A csapatát 2-1-re győzték le. Egyedül az Akasztó B ellen szenvedtek vereséget. A torna gólkirálynője a Mókusok játékosa, Bezsenyi Zsuzsanna lett.

II. Di Angelo női teremlabdarúgó torna (Akasztó)

Eredmények:

Mókusok- Kalocsai Méhecskék 2:0

Mókusok- Szilády 5:1

Mókusok- Akasztó B 0:1

Mókusok- Akasztó A 2:1

 

Végeredmény:

1. Mókusok

2. Akasztó A

3. Akasztó B

4. Szilády Kiskunhalas

5. Kalocsai Méhecskék

Torna gólkirálya (nője) Bezsenyi Zsuzsanna (Mókusok)

 

Információ: Gerecs Attila, vezetőedző

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!