Sport 2016. február 15. 09:00

Győzelem a Barátság Kupán

Képgaléria
Győzelem a Barátság Kupán
Torna sikerrel zárta a romániai Nagyszentmiklóson megrendezett Barátság Kupát az NBII tavaszi rajtjára készülő Kiskunfélegyházi HTK férfi kézilabdacsapata. A versenyen négy együttes vett részt. A házigazdák mellett a Makói KC, valamint a szerbiai Ada játékosai léptek pályára. A félegyháziak szoros mérkőzéseket vívva elsőként a makóiakat győzték le 32-28-ra, majd a Nagyszentmiklóst múlták felül 33-30 arányban. A Barátság Kupa gólkirályi címét Fodor Tamás, a KHTK játékosa szerezte meg. A félegyháziak február 20-án kezdik az NBII-es bajnokságot. Szombaton 12 órától a XVI. kerületi KMSE-t fogadják a Constantinum Sportcentrumában.

Eredmények:

Makó - Kiskunfélegyházi HTK 28-32

Nagyszentmiklós - Kiskunfélegyházi HTK 30-33

 

Gólkirály: Fodor Tamás (Kiskunfélegyházi HTK)

 

Végeredmény:

1. Kiskunfélegyházi HTK

2. Nagyszentmiklósi Unirea

3. Ada (szerbiai)

4. Makói KC

 

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!