Sport 2016. február 15. 13:30

Arany- és ezüstérmesek a félegyházi tornászlányok

Képgaléria
Arany- és ezüstérmesek a félegyházi tornászlányok
Szegváron rendezték meg a 26. Forray Máté országos meghívásos emlékversenyt, amelyen 61 csapat vett részt. A népes mezőnyben a Félegyházi Térségi Sportiskola tornászlányai I. korcsoportban a dobogó legfelső fokára állhattak fel, megismételve ezzel tavalyi sikerüket - tájékoztatta szerkesztőségünket Juhász Tamás edző.

A felső tagozatosok közül III. korcsoportban a hazai lányok nyakába ezüstérem került. Egyéni összetett versenyben az I. korcsoport legjobbjának Palásti Enikő bizonyult, őt követte a dobogó második fokán Somogyi Petra. Siber Szófia III. korcsoportban nem talált legyőzőre egyik szeren sem, így átvehette a neki járó kupát.
 

Csapatok:

I. korcsoport: Csedreki Fanni, Horváth Hanna, Kovács Nikolett, Somogyi Petra, Palásti Enikő

III. korcsoport: Horváth Anna, Retkes Dorka, Siber Gloria, Nagy-Pál Eszter, Gombás Bora, Siber Szófia, Szabó Tünde
 

Kövessen minket a Facebookon is!