Program 2016. február 25. 08:20

Búcsúznak a köntöstől

Képgaléria
Búcsúznak a köntöstől
"A Beszélő köntös" nyomában című kiállítás záró programjára kerül sor a Cifrapalotában (Kecskemét, Rákóczi út 1. ) február 28-án, vasárnap 10 és 16 óra között. A tárlatot Hajagos Csaba kurátor búcsúztatja. Közreműködik dr. Fogarasi Zsuzsa muzeológus, a Dunamelléki Református Egyházkerület Egyházművészeti Gyűjteményének igazgatója. E napon a kiállítások megtekintése és a programokon való részvétel ingyenes.

Programok:

- Kamarakiállítás az elmúlt fél év gyermek munkáiból

- Fényképezkedés korhű ruhákban

- Török csemegék kóstolója

- Kézműves tevékenységek: céhpecsétes mesterlevél, minaret, török basa báb, rózsaszappan készítése, ötvös tál domborítása, szőnyegszövés.

- Ötvösmesterség bemutatója a Ráday Múzeumban (Kecskemét, Kálvin tér 1.)

Információ kérhető Merinu Éva múzeumpedagógustól a 20/257-5019-es számon.
 

Támogató: Nemzeti Kulturális Alap​


 

Kövessen minket a Facebookon is!