Kultúra 2016. március 10. 09:30

Tájékoztató a lakástámogatás elemeiről a Könyvtárban

Képgaléria
Tájékoztató a lakástámogatás elemeiről a Könyvtárban
Már egy ideje lázban tartják az országot a CSOK, azaz a Családok Otthonteremtési Kedvezménye által kínált gyermekvállalást ösztönző ingyen milliók. Egyre több család számára aktuális a kérdés, hogy hogyan és milyen feltételekkel vehető igénybe ez a támogatás.

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár a kérdés aktualitása miatt, és a családoknak való segítségnyújtás érdekében rendezte meg a Tájékoztató a lakástámogatás elemeiről című előadását. A rendezvényen Morvai Szilveszter, az OTP kiskunfélegyházi fiókvezetője tartott előadást, melyben részletesen elmondta az érdeklődők számára a CSOK igénylésével kapcsolatos főbb lépéseket.

Az előadást követően Morvai Szilveszter bemutatta munkatársait, akik az előadóval együtt készséggel válaszoltak a közönség kérdéseire. Személyes beszélgetésekre is sor került, ahol a szakértők választ adtak a felmerülő kérdésekre, segítettek eligazodni a bonyolult szabályok között, és természetesen a legfrissebb információkkal és személyes tanácsadással is készültek.

V. K.

 

Kövessen minket a Facebookon is!