Sport 2016. március 15. 09:30

Örömíjász verseny Pálmonostorán

Képgaléria
Örömíjász verseny Pálmonostorán
Március 13-án, vasárnap rendezte meg a Huszka József HE Pálmonostorán a második Toportyántúra örömíjász versenyét. A Koppányok 10 fővel vettek részt a megmérettetésen, ahol összesen hét érmet szereztek. Makány Mátyás köszöntő szavai után Héjja Bella tárogatón adta elő a Himnuszt, majd elkezdődött a verseny.

Csáki Laura gyerek lány kategóriában 200 ponttal 3., Keserű Szilvia felnőtt nő pusztai kategóriában szintén 3. lett 265 ponttal, Dongó Anita 230 pontos eredményével a 6. helyen zárta a versenyt.

Felnőtt férfi, pusztai kategóriában 406 ponttal Szólya Imre a 2., Kiss János 385 ponttal a 3., Szeibert Imre 352 ponttal a 7.,és a húrját otthon felejtő Boldog Bence, az ideiglenesen összetákolt húrral a 17. helyre küzdötte fel magát.

Vadászreflex ifi kategóriában Elekes Lajos 406 ponttal első, vadászreflex felnőtt kategóriában Bense László szintén első lett.

Pusztai kategóriában Dinnyés Gyula 397 ponttal a 2. helyen végzett.

Kövessen minket a Facebookon is!