Helyi hírek 2014. április 25. 19:01

Árverezik a Fradi mezt

Képgaléria
Az Albert Flórián emlékkiállítást követően Horváth Tamás egy Fradi mezt bocsát árverésre. A mezt a jelenlegi csapat valamennyi tagja dedikálta, de aláírásával tisztelte meg ifj. Albert Flórián, Lipcsei Péter, Rákosi Gyula és Ebedli Zoltán is. A zöld-fehér ereklye kikiáltási ára 1000 forint.

 

 

Az árverés meghirdetője, Horváth Tamás elmondta, hogy az Albert Flórián Labdarúgó Utánpótlás és Sportalapítvány ingyenesen hozta Kiskunfélegyházára a legendás, egyetlen magyar aranylabdás focista emlékkiállítását. A nemes gesztust szeretnék azzal viszonozni, hogy a dedikált mez értékesítéséből befolyt összeget az alapítványnak adják át annak érdekében, hogy minél több fiatal labdarúgót neveljenek.

Az árverés május 24-éig tart. Akkor a Honvéd pályán, az „Utcák és terek” kispályás labdarúgó torna eredményhirdetésekor adják át a mezt új tulajdonosának. Az árverési ajánlatokat az [email protected] internetes címen, illetve Horváth Tamás közösségi oldalán lehet megtenni.

 

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!