Sport 2016. március 26. 09:00

Megyei rangadókon szurkolhatunk

Megyei rangadókon szurkolhatunk
Két izgalmas mérkőzés vár a Kiskunfélegyházi HTK megyei I. osztályú és II. osztályú csapataira március 26-án a labdarúgó bajnokságban. Elsőként a KHTK II. játékosai lépnek pályára, szombaton 13 órától hazai pályán az eddig veretlen és listavezető Városföldet fogadják. Az őszi mérkőzésen 1-1-es döntetlen született. A félegyháziak jól kezdték a tavaszt, az eddigi négy találkozójukból hármat megnyertek és most is bravúrra készülnek. Kétségkívül a megyei bajnokság csúcsrangadóját játssza a KHTK a megyei I. osztályú bajnokságban. Szombaton 15 órától a nagy múltú Kecskeméti LC otthonában szerepel. Ősszel a félegyháziak örülhettek, szoros csatában 1-0-ra nyertek. A KHTK-nak szüksége van az újabb sikerre a bajnoki reményei életben tartása érdekében. A veretlen félegyháziakat az ellenfél edzője, Némedi Norbert jól ismeri, ősszel még a KHTK-t irányította, az elmúlt évek bajnoki sikereiből oroszlánrészt vállalt.

Kövessen minket a Facebookon is!