Sport 2016. március 29. 13:30

Tovább menetelnek az FTSI tornászai

Képgaléria
Tovább menetelnek az FTSI tornászai
Bácsalmáson diadalmaskodtak az elmúlt hétvégén a Félegyházi Térségi Sportiskola tornászlányai az V. Zsóka-kupán. I. korcsoportban nem találtak legyőzőre, míg 3-4. korcsoportban a házigazdák mögött a 2. helyezést érték el.

Egyéni összetettben Palásti Enikő aranyérmet, míg Somogyi Petra és Gombás Bora bronzérmet szerzett. Utóbbi eredmény azért is különösen fontos, mert Bora egy súlyos bokasérülés után tért vissza a tornaterembe.

Csapattagok: Csedreki Fanni, Fodor Zita, Horváth Hanna, Somogyi Petra, Palásti Enikő
3-4. korcsoport: Németh Anna, Szabó Tünde, Retkes Dorka, Nagy-Pál Eszter, Gombás Bora

Felkészítők, edzők: Sinkó Andrea, Juhász Tamás
 

Kövessen minket a Facebookon is!