Program 2016. április 22. 07:30

II. Kutyás séta

II. Kutyás séta
Második alkalommal szervezi meg a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat a Jótékonysági kutyás sétát április 24-én, vasárnap 16 órától a Hősök Parkjában, ahol sor kerül egy bemutatóra a Kiskunfélegyházi Kutyaiskola növendékei jóvoltából. Ez után a Kossuth utcán sétálnak két- és négylábúak, majd visszatérnek a Hősök Parkjába. Az idei sétán is a helyi menhelyet támogatják, az adományokat a helyszínen kihelyezett gyűjtőládába várják. A szervezők kérik, hogy a rendezvényre kutyával érkezők feltétlenül vigyék magukkal az állat oltási könyvét.

Tavaly, az első sétán várakozáson felüli volt az érdeklődés, hiszen több mint százan vettek részt. Papp Viktória főszervező akkor elmondta: 120 kilogramm kutyatáp és 30 ezer forint támogatás gyűlt össze, amelyet a Fidó Bácsi Közhasznú Alapítványon keresztül a városi kutyamenhelynek adtak át. A menhely fejlesztéséhez az önkormányzat több száz térkővel járult hozzá.
 

Kövessen minket a Facebookon is!