Sport 2016. április 30. 09:00

Regionális döntőbe jutottak a mórás lányok

Regionális döntőbe jutottak a mórás lányok
Kecskeméten rendezték meg a Fair Play Cup megyei döntőjét március 27-én, ahol a Móra Ferenc Gimnázium fiú- és leány csapata is elindult. A fiúk a csoportmérkőzések során az 5. helyezést érték el, míg a lányok hatalmas küzdelemben a döntőig meneteltek, amit megnyertek. Csoportjukból másodikként jutottak tovább, köztük három 7. osztályos tanulóval, majd az elődöntőben a Kiskunhalasi II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola és Gimnázium együttesét győzték le 1-0-ra. A fináléban a kiskunhalasi Szilády lányok csapatával találkoztak, akiket 5-1-re megvertek, így első helyen végeztek. A győzelem egyben kvalifikációt jelent a regionális döntőre, ahol Pest- és Csongrád megye legjobbjaival találkoznak. (Felkészítők: Nagy Ferenc, Abonyi Péter)

Eredmények:

Fiúk:

MFG- Alfa 0-4

Kan-Ászok –MFG 2:0

Szilády – MFG 1:1

Hagymás T.L. – MFG 0:0

 

Lányok:

Szilády lányok – MFG 0:0

MFG – Sevilla Sekanál 2:0

MFG –Suta FC 3:0

 

Döntőbe jutásért:   MFG- II. Rákóczi 1:0

 

Döntő:        Szilády lányok –MFG 1:5

 

A Fair Play Cup megyei győztes csapat tagjai:                           

Fehérvári Noémi  12/E

Kovács Szabina 11/B

Lévai Rebeka 11/C

Vajda Anna 9/B

Novák Gabriella 7/E

Dobi Vanda 9/B

Sós Luca 7/E

Nemes-Nagy Adél 7/E

 

Fiú csapat tagjai:

Görög Vilmos 11/B

Csergő József 12/E

Kardos Balázs 12/E

Bozóki Bertold 12/E

Lenkefi Áron 12/E

Trungel Dávid 11/B

Kőházi Dániel 11/B

Hegedűs Csaba 12/A

 

 

Információ: Abonyi Péter

 

G. Z. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!