Helyi hírek 2016. május 7. 17:30

Virágossá tettük a kórházat - videóval

Képgaléria
Városi összefogással megvalósult kórházunk előkertjének virágossá tétele. Május 7-én délelőtt szorgos kezek ültették el azt a több mint kétszáz növényt, amelyet az Önök felajánlásaiból kapott a kórház.

Megszépült az új építésű szárny körüli terület, valamint a főbejárat mellett kihelyezett virágládák is megteltek növényekkel. A kivitelezésben nagy segítséget nyújtott a felajánlások összegyűjtésében is szerepet vállaló Fekete Károly dísznövény kereskedő, több kórházi dolgozó, civil segítők, és a Kiskunfélegyházi Boldogság Klub.

A közösen elültetett növények a segítő szándéknak köszönhetően mindenki számára egy szebb, virágosabb kórházat teremtenek.

K. G.
Fotó: Kiss Gabriella

 

Kövessen minket a Facebookon is!