Sport 2016. május 13. 15:20

Kiszurkolhatjuk a döntőbe jutást

Kiszurkolhatjuk a döntőbe jutást
Hazai pályán harcolhatja ki a fináléba kerülést az Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls, amely a női futsal NB I elődöntőjének első mérkőzésén 3-3-as döntetlent játszott a Miskolci-Vénusz NFSE otthonában. A futsal bajnokság rájátszása meglehetősen izgalmasan alakult, minden párharc tartogatott meglepetést, így szükség lesz a félegyházi szurkolók biztatására május 14-én, szombaton 18 órától a Kész Arénában. Az első mérkőzésen már három góllal vezettek a miskolciak, innen állt fel végül az Astra (3-3). A másik elődöntőben a győri Árkád ETO jutott tovább, 5-4-es összesítéssel győzte le a Szekszárdi UFC-t.

Nő futsal NB I Elődöntő visszavágó 05.14. Szombat:18:00

Kiskunfélegyháza, Kész Aréna

Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls - Miskolci-Vénusz NFSE

 

Női Futsal NB I Elődöntő 1. mérkőzés (Miskolc 05. 01.)

Miskolci-Vénusz NFSE - Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls (1-0) 3-3

Gólszerzők: 8. p. Szőke Zsuzsanna, 22. p. Miliczki Noémi, 24. p. Váradi Cintia ill. 26. p. Dikanová Dominika, 30. p. Nagy Anett, 37. p. Szabó Boglárka

 

Másik elődöntő:

Szekszárdi UFC - Árkád ETO 1-1

Árkád ETO – Szekszárdi UFC 4-3

Továbbjutott az Árkád ETO (5-4)

 

 

G. Z.

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!