• Kezdőlap
  • Hírek
  • Sport
  • Harmadik helyet szerzett a Jövő Bajnokai DSE játékosokkal felálló megyei csapat
Sport 2014. május 6. 09:19

Harmadik helyet szerzett a Jövő Bajnokai DSE játékosokkal felálló megyei csapat

Harmadik helyet szerzett a Jövő Bajnokai DSE játékosokkal felálló megyei csapat
Szolnokon rendezték meg május 4-én a keleti-régió megye válogatottjainak kosárlabda tornáját. A Bács-Kiskun megyei csapatban ezúttal három Jövő Bajnokai DSE játékos is helyet kapott (Kasza Hunor, Kelemen, András és Szűcs Tibor). A tornán öt magyarországi megye mellett (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád, Jász-Nagykun-Szolnok, Borsod-Abaúj-Zemplén) a romániai Bihor (Bihar) tartomány legjobb fiú kosárlabdázói is részt vettek.

Bács-Kiskun megyei csapat eredményei:

Csoportmeccsek:

Bács-Kiskun megye- Borsod-Abaúj-Zemplén megye 47 - 12

Bács-Kiskun megye- Csongrád megye 37 - 50

 

A 3. helyért:

Bács-Kiskun megye- Jász-Nagykun Szolnok megye 80 - 35

 

 

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!