Sport 2016. május 26. 10:00

Remekeltek a félegyházi tornászok Szentesen

Képgaléria
Remekeltek a félegyházi tornászok Szentesen
Május 21-én rendezték meg az I. Szentes Kupát a Dr. Papp László Sportcsarnokban, ahol számos egyesület tornásza mérte össze tudását. A Félegyházi Térségi Sport Iskola (FTSI) növendékei többek között a házigazda Szentest, Szegedet és Szegvárt is megelőzve az I. és III. korcsoportban is a dobogó legfelső fokára állhattak fel, valamint Palásti Enikő 1. korcsoportban az aranyérmet, míg Szabó Róza az ezüstérmet vehette át. Az idősebbek között 3. korcsoportban Siber Szófia a dobogó 2. fokára állhatott fel, így Kiskunfélegyháza a legeredményesebb csapatként zárta az I. Szentes Kupát.

Csapattagok:

1. korcsoport - Fodor Zita, Csedreki Fanni, Horváth Hanna, Szabó Róza, Somogyi Petra, Palásti Enikő, Csuka Nadin

3. korcsoport - Németh Anna, Retkes Dorka, Nagy-Pál Eszter, Gombás Bora, Siber Szófia


Felkészítő, edző: Juhász Tamás
 

Kövessen minket a Facebookon is!