Sport 2016. május 27. 12:00

Győrben dől el a bajnoki cím sorsa

Győrben dől el a bajnoki cím sorsa
Május 29-én vasárnap 20 órakor Győrben rendezik meg a női futsal NB I bajnoki döntőjének visszavágóját. Az Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls és az Árkád ETO első összecsapása 3-3-as döntetlennel zárult, így nyílt maradt a visszavágó, egyik csapat sem került előnybe. A győriek hazai pályán trónfosztásra készülnek, míg az Astra ezúttal is megvédené címét. A párharc visszavágója háromesélyesnek tűnik, sokat számíthat az aktuális forma. A helyzetek kihasználásában, játékban javulnia kell az Astrának, Dombó János tanítványai nagy meccsre készülnek a Győr otthonában.

 

Női Futsal NB I Bajnoki döntő visszavágó 05. 29. Vasárnap: 20:00

Árkád ETO - Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls

 

Női Futsal NB I Bajnoki döntő 1. mérkőzés 05. 21.

Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls - Árkád ETO (2-1) 3-3

 

Kép: Archív 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!