Sport 2016. június 4. 10:30

Együtt ünnepelhetnek a szurkolók

Együtt ünnepelhetnek a szurkolók
Mindhárom félegyházi csapatnak június 4-én, szombaton zárul a megyei nagypályás labdarúgó bajnokság. A megyei I. osztályt megnyerő Kiskunfélegyházi HTK hazai környezetben játssza utolsó találkozóját. Június 4-én, szombaton 15:30-kor a Kecel együttesét fogadják. A már tét nélküli összecsapást követően a félegyházi játékosok és csapatvezetők ünnepélyes keretek között vehetik át a bajnoki aranyérmeket a hazai szurkolók előtt. A megyei II. osztályban érdekelt Kiskunfélegyházi HTK II., valamint a Kiskunfélegyházi Vasutas egyaránt idegenben fejezi be a szezont. Az 5. helyen záró KHTK II. a harmadik helyezett Hetényegyháza vendégként szerepel 14 órától, míg a Vasutas játékosai a második helyezett Lajosmizse otthonában lépnek pályára 17 órakor.

 

 

Bács-Kiskun Megyei I. 30. ford. 06. 04. Szombat: 15:30

Kiskunfélegyházi HTK (1.) - Kecel FC (7.)

 

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 30. ford. 06. 04. 14:00

Hetényegyházi SC (3.) - Kiskunfélegyházi HTK II. (5.)

 

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 30. ford. 06. 04. 17:00

Lajosmizsei VLC (2.) - Kiskunfélegyházi Vasutas (14.)

 

 

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!