Sport 2016. június 2. 12:30

Ezüst hétvége a Fénypárducoknál

Képgaléria
Ezüst hétvége a Fénypárducoknál
Május utolsó szombatján Kecskeméten és Abonyban ragadtak íjat a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai - tájékoztatta szerkesztőségünket Vas Tibor szakosztályvezető.

Kecskeméten, a Műkertvárosi Sportcentrumban rendezett I. Hirös Kupa történelmi kvalifikációs versenyen Horváth Anna és Horváth Csenge képviselte a szakosztályt. A Kecskeméti Íjász Egyesület 21 célos versenyén Horváth Anna 4. lett, eredményével megszerezte a kvalifikációt a történelmi országos bajnokságra. Horváth Csenge vadászreflex kiegészítő kategóriában ezüstérmet szerzett.
 

Abonyban a Nagyabonyi Íjászok III. Íjászpróbáján Szabó Judit, Vas Bianka, Vasné Köteles Anita, Vincze Zoltán és Vas Tibor összeállítású csapat vett részt. A felnőtt nők között Vas Bianka és Szabó Judit a középmezőnyben végzett, Vasné Köteles Anita az 5. helyet szerezte meg az erős mezőnyben. Felnőtt férfi vadászreflex kategóriában Vincze Zoltán a 6. lett, Vas Tibor pedig ezüstérmet szerzett.

Támogató: Integrál ZRt.

További információk: www.facebook.com/fenyparducok


 

 

Kövessen minket a Facebookon is!