Kultúra 2014. május 8. 06:48

Nyerj V.I.P. jegyet az ír sztepptánc produkcióra a Félegyházi Közlönnyel!

Nyerj V.I.P. jegyet az ír sztepptánc produkcióra a Félegyházi Közlönnyel!
Kiskunfélegyházán lép fel május 16-án, pénteken az ír sztepptánc legkiválóbb táncművészeiből álló társulat, a Catherine Gallagher vezette Queen of the Dance. Az ír sztepptánc produkcióra jegyek kaphatók a Művelődési Központban, de a legszerencsésebbek V.I.P. jeggyel is bejuthatnak a színvonalas előadásra.

Ehhez nem kell mást tenni, mint „Ír sztepptánc” tárggyal emailt küldeni az [email protected] címre, vagy privát üzenetet a Facebook oldalon május 14-én, 12 óráig. A levél mindenképpen tartalmazza a játékban résztvevő nevét, címét, telefonszámát és email címét!
A V.I.P. jegyekre a Félegyházi Közlönyben megjelent nyereményszelvénnyel is lehet jelentkezni.
Május 14-én, délután sorsoljuk ki, és telefonon értesítjük a nyerteseket, akik két-két darab V.I.P. jegyet kapnak a május 16-i ír sztepptánc produkcióra.
 

Kövessen minket a Facebookon is!