Sport 2016. június 4. 14:18

A fiatal nemzedéké a jövő

Képgaléria
A fiatal nemzedéké a jövő
A férfi felnőtt csapat sikerei mellett az utánpótlásképzésre is nagy hangsúlyt fektetnek a Kiskunfélegyházi HTK Kézilabda Szakosztályánál. Az alakuló U12-es fiú csapat játékosai január óta ismerkednek a kézilabdával, május 31-én első nagypályás találkozóikat játszhatták a Kész Aréna Városi Sportcsarnokban.

A bemutató mérkőzésekre népes szülői sereg kísérte el a fiatalokat. Az Árvai Zoltán edző vezette KHTK U12 a Tiszakécske és a Félegyházi Kézilabda SC idősebb korú női csapataival találkozott. A tiszakécskei együttest Palásti László, az FKSC-t Tasnádi Zsolt vezette.

Az eredmény ezúttal másodlagos volt, hiszen a rendezvény a kézilabdázás népszerűsítését, a fiatalok toborzását, bevonását szolgálta.

A tervek szerint 2016 őszétől az U12-es gyermekbajnokságban vesznek részt a KHTK fiataljai, akikhez a nyár folyamán is csatlakozhatnak gyerekek.

 

 

G. Z.

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!