Sport 2016. június 21. 18:00

Három érem Rákoskeresztúron

Képgaléria
Három érem Rákoskeresztúron
Nyolc fővel képviselték Kiskunfélegyházát a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Rákosmenti Turul Szittyák nyári versenysorozatának első versenyén. A kellemes hangulatú találkozón, harminc célt kellett leküzdeni az íjászoknak. A mintegy száz fős mezőnyben egy arany, egy ezüst és egy bronzérmet gyűjtöttek a Fénypárducok.

 

  • Horváth Csenge, gyerek lány vadászreflex kategóriában első lett, emellett megnyerte a 14 év alatti korosztály játékos íjászpárbaját is.

  • Vasné Köteles Anita, felnőtt nő tradicionális kategóriában bronzérmet szerzett.

  • Vas Tibor, a felnőtt férfi vadászreflex kategóriában teljesítményével az ezüstérmet érdemelte ki.
     

Papp Zoltán a tradicionális felnőtt férfiak között 11. lett, Vas Bianka a felnőtt nők között 4., Horváth Józsefné a 8. helyet szerezte meg. Horváth Anna mindössze 13 ponttal lemaradva a dobogóról 4. helyen végzett. Horváth József élete második versenyén a 63%-os teljesítményével a 8. lett.
 

Kövessen minket a Facebookon is!