Sport 2016. június 27. 17:30

Bene György emléke előtt adóztak

Képgaléria
Bene György emléke előtt adóztak
Hagyományosan, immár 19. alkalommal rendezték meg a Bene György teniszversenyt június 25-én és 26-án a félegyházi strand melletti teniszpályákon. A kétnapos torna során helyi amatőrök egyéniben és párosban mérték össze tudásukat. Ezúttal 16 egyéni, és 13 páros ragadott teniszütőt. Bene György, a félegyházi teniszéletben jelentős szerepet töltött be, amatőrként közösségformáló, szerető ember volt. 1997-ben verseny közben veszítette életét a pályán. Családja és barátai ezt követően alapították meg a nevéhez kapcsolódó emlékversenyt. A győztesek nevei hagyományosan a pálya mellett felállított márványtáblára kerülnek fel.

Eredmények: 

Férfi egyéni:

1. Boris Gorupec

2. Dr. Patkós Zoltán

3. Bársony Zoltán

3. id. Rekedt Zoltán
 

Férfi páros:

 1. Boris Gorupec- Fricska Gábor

 2. Bodor Csaba- Gácsi László

 3. Francia Csaba- Seres Zsolt

 3. Bársony Zoltán-Dr Dobák Nándor

 

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!