Program 2016. június 30. 13:30

V. Hagyományőrző Nap Tiszaalpáron

V. Hagyományőrző Nap Tiszaalpáron
Ötödik alkalommal szervezi meg Tiszaalpáron július 2-án, szombaton a Hagyományőrző Napot az Árpád Népe Hagyományőrző Egyesület és Tiszaalpár Nagyközség Önkormányzata a település templomdombján. A programot 11 órakor dr. Vancsura István, Tiszaalpár polgármestere nyitja meg. Lesz ének, móka, tánc, koncert, bábelőadás, de különböző szervezetek bemutatóit is láthatja majd a közönség. A rendezvény ingyenesen látogatható.

Közreműködik többek között Bende Lili, Kiss Ákos Jenő és Csányi József dalénekes, Horti Sándor és énekkara, a Lakiteleki Tűzoltózenekar, a Gregus Tárogató Quartett, a Vadhajtás Citerazenekar, Bódi Renáta, a Szentkirályi Táncsoport, Hestia szentesi tűzzsonglőr együttes és a Palmetta zenekar. 

Ezen kívül lesz kézműves foglalkozás, állatsimogató, népi fajátékok gyermekeknek, galambkiállítás, lovasbemutató, lovaskocsikázás, íjász- és termékbemutató. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!