Sport 2016. június 30. 11:30

XI. Mogyi Triatlon Verseny és Sprint OB

XI. Mogyi Triatlon Verseny és Sprint OB
Baján rendezték meg június 25-én és 26-án a nagy létszámú, XI. Mogyi Triatlon Versenyt és Sprint Országos Bajnokságot. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub versenyzője kiváló eredményt ért el a Sprint Országos Bajnokságon. A második nap az utánpótlás versenyszámok között - gyermek és serdülő kategóriában - a Tiszaújvárosban megrendezendő Európa Kupa Gálára lehetett kvalifikálni. Az úszást a Sugovicában rendezték. A kerékpárosoknak technikás, sok kanyarral és emelkedőkkel kialakított pályát alakítottak ki, ahol több kört kellett teljesíteniük. A futást a töltésen és a Sugovica partján rendezték. A depót 200 m hosszon a Halászparton alakították ki a rendezők. A futóklubból két versenyző indulási jogot szerzett a július 10-i Európa Kupa Gálára.

Eredmények:

Aqua kid - 50 m úszás, 400 m futás

Rogozsán Bánk 2. helyezett

Kovács Mátyás 6. helyezett

 

Fiú újonc 1 - 200 m úszás, 4 km kerékpár, 1.2 km futás

Kiss Roland 4. helyezett

 

Fiú újonc 2 - 200 m úszás, 4 km kerékpár, 1.2 km futás

Trungel-Nagy Zalán 6. helyezett

Domonkos-Kószó Marcell 11. helyezett

 

Lány újonc 2 - 200 m úszás, 4 km kerékpár, 1 km futás

Papp Laura Inez 1. helyezett

Csontos Dóra 8. helyezett

Vincze Nádja 12. helyezet

 

Fiú gyermek - 300 m úszás, 8 km kerékpár, 2 km futás

Trungel-Nagy Kolos 10. helyezett

 

Nő serdülő - 500 m úszás, 12 km kerékpár, 3 km futás

Fricska Anna 6. helyezett

Csontos Fanni 38. helyezett

 

Nő ifjúsági 750 m úszás 20 km kerékpár 5 km futás

Fricska Fanni 16. helyezett
 

Kövessen minket a Facebookon is!