Sport 2016. július 5. 11:30

Horvát-magyar barátság - félegyházi teniszsikerrel

Képgaléria
Horvát-magyar barátság - félegyházi teniszsikerrel
Hagyományteremtő céllal, immár ötödik alkalommal ragadtak teniszütőt Kiskunfélegyháza és Oroslavje legjobbjai július 2-án, a strand melletti teniszpályákon. A horvát-magyar teniszbarátság a Félegyházán élő Boris Gorupecnek, illetve a helyi teniszezőknek köszönhető. Ennek jegyében rendszeresek a csatározások a két település játékosai között. Ezúttal nyolc egyéni és négy páros mérkőzést bonyolítottak le. A félegyháziak, javítva az "örök mérlegen", második alkalommal győzték le Oroslavje teniszezőit, a szoros verseny csupán a párosokat követően dőlt el 7:5-re a hazai csapat javára. A színvonalas torna visszavágóját július 9-én, Horvátországban rendezik meg.

 

KISKUNFÉLEGYHÁZA - OROSLAVJE 7/5

 

Egyénik:

1. Bálint Dávid - Vedran Gorupec 2/6, 6/1, 7/10

2. Ifj. Rekedt Zoltán - Ivica Knezic 6/1, 6/1

3. Fricska Martin - Boris Gorupec 6/4, 7/6

4. Kecskeméti Zoltán - Boris Batina 4/6, 6/7

5. Francia Csaba - Ivica Drobec 1/6, 4/6

6. Rekedt Zoltán - Veljko Bahmet 4/0, 4/1

7. Papp Tamás - Zeljiko Levanic 0/6, 0/6

8. Dinnyés Lili - Goran Knezic 6/3, 6/4

 

Párosok:

1.Bálint Dávid, Francia Csaba - Boris Gorupec, Ivica Knezic 7/5, 6/3

2.Fricska Martin, Kecskeméti Zoltán - Vedran Gorupec, Ivica Drobec 1/6, 3/6

3.Ifj. Rekedt Zoltán, Dinnyés Lili - Zeljiko Levanic, Boris Batina 6/0, 6/7, 10/7

4.Rekedt Zoltán, Papp Tamás - Goran Knezic,Veljko Bahmet 6/2, ellenfél feladta

 

Információ: Rekedt Zoltán 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!