Sport 2016. július 15. 07:30

Jó fogásnak örvendtek a páros versenyzők

Képgaléria
Jó fogásnak örvendtek a páros versenyzők
Ezúttal sem telt el páros verseny nélkül a horgászverseny idén a Balog Tanya Horgásztó és Pihenő Parkban. A Csongrádi úti elkerülő szakasz melletti tavon hagyományosan minden év júniusában, vagy júliusában tartják meg a kétszer 4 órás páros versenyt. A megmérettetés július 2-án 8 órakor kezdődött, díjazták a legeredményesebb párosokat, valamint a legnagyobb hal kifogóját. Az első helyen Baranyi Csaba és ifj. Baranyi Csaba végzett. A legnagyobb hal Makai Zsolt horgára akadt, közel 8 kilós amurt emelt ki.

 

Páros verseny eredménye:

I. Baranyi Csaba és Ifj.Baranyi Csaba

II. Bánfi János és Fodor Tibor

III. Makai Zsolt és Tönköly Csaba

 

Legnagyobb hal: 7.61kg-os amur (Makai Zsolt)

 

 

G. Z. 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!