Sport 2016. július 9. 17:30

Két félegyházi kosaras az országos U15-ös kiválasztón

Képgaléria
 Két félegyházi kosaras az országos U15-ös kiválasztón
Július 6-a és 8-a között tartotta a 2001-es fiú korosztály részére kiválasztó-képző táborát Sopronban a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége. A megmérettetésen az ország legjobb korosztályos játékosai vettek részt, azzal a céllal, hogy belőlük válasszák ki az U15-ös válogatott 16 fős keretét. A rendezvényen a Félegyházi Térségi Sportiskola Kosárlabda Szakosztálya két játékost delegált, Bozóki Márton Tamás és Gémes Kristóf személyében, edzőjük Simon Zoltán. A kiválasztó szakmai vezetői: Váradiné Szarka Ildikó és Bódi Ferenc edzők. A keretszűkítés után a legjobbak Szolnokon folytatják egy újabb táborban, augusztus 1-je és 5-e között.

Kövessen minket a Facebookon is!