Sport 2016. július 21. 09:30

Palócföldön és Tiszaújvárosban is jeleskedtek

Képgaléria
Palócföldön és Tiszaújvárosban is jeleskedtek
A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub két triatlon versenyzője vett részt a Magyarország legjobb utánpótlás versenyzői számára rendezett TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen Tiszaújvárosban, július 10-én - tájékoztatta szerkesztőségünket Németh László, a Jogging Plus Szuperinfo Futóklub vezetője.

Az idei évi triatlon ranglistaversenyeken kiválóan teljesítettek, valamint június 26-án, Baján, a XI. Mogyi Triatlon versenyen szereztek kvalifikációt. Az utánpótlás-versenyeket a nemzetközi Európa Kupa és Világkupa futamok előtt rendezték meg. A félegyházi versenyzőknek névre írott rajtszámai és depóhelyei voltak. A pályán ugyanazok a versenyszabályok éltek, mint egy nemzetközi versenyen. Mindkét versenyző büntetőidő nélkül, hibátlanul teljesítette a verseny távját.


Eredmények:

Fiú, gyermek - 250 m úszás, 7,5 km kerékpár, 2,4 km futás - Trungel-Nagy Kolos - 10. helyezett

Nő serdülő - 500 m úszás, 12,5 km kerékpár, 3,6 km futás - Fricska Anna - 4. helyezett
XXX. Jubileumi Palóc Triatlon Verseny Balassagyarmat

Július 16-án, Balassagyarmaton rendezték meg a három napos XXX. Jubileumi Palóc Triatlon Versenyt. Ezen a napon került sor a kiemelt sprint amatőr kupa versenyszámaira. A hétvégi esős, szeles idő ellenére is nagy érdeklődésű futamokat eredményezett. Az úszást a Nyírjes tavában rendezték. A kerékpárpálya sok kanyarral, emelkedőkkel kialakított technikás pálya volt, ahol a szakadó eső nehezítette még a versenyzők helyzetét. A futást a tó körül, valamint erdős területen kellett teljesíteni. A szokatlanul hideg, esős idő ellenére a félegyházi versenyzők hibátlanul teljesítették a pályákat, és kimagasló eredményeket értek el.


Eredmények:

Fiú újonc 1: 100 m úszás, 4 km kerékpár, 1 km futás

Rogozsán Bánk - 6. helyezett

 

Fiú újonc 2: 100 m úszás, 4 km kerékpár, 1 km futás

Trungel-Nagy Zalán - 2. helyezett

 

Lány újonc 2: 200 m úszás, 4 km kerékpár, 1 km futás

Csontos Dóra - 4. helyezett

 

Fiú, gyermek: 300 m úszás, 8 km kerékpár, 2km futás

Trungel-Nagy Kolos - 11. helyezett

 

Nő serdülő: 500 m úszás, 12 km kerékpár, 3 km futás

Fricska Anna - 5. helyezett

Csontos Fanni - 27. helyezett

 

Nő ifjúsági: 750 m úszás, 20 km kerékpár, 5 km futás

Fricska Fanni - 10. helyezett
 

Kövessen minket a Facebookon is!