Program 2016. augusztus 4. 18:30

Kunfakó Ünnep a Parkerdőben

Kunfakó Ünnep a Parkerdőben
A Kunfakó Ünnep egy baráti találkozó, ahol megtekinthető a kunfakó ló sokoldalúsága, ahol megmutatják a lovasok egymásnak, hogy hol tartanak a tenyésztésben, idomításban és népszerűsítésben. Szeretettel várják a fajta iránt érdeklődő lovasokat, tenyésztőket és a fajta iránt érdeklődőket augusztus 5-e és 7-e között Kiskunfélegyházán, a Parkerdőben.

A kunfakó az ideális családi ló, ami alkalmas nagy távolságú málhás lovaglásra, gyereklovaglásra, lovas oktatásra, szabadidő lovaglásra, mindemellett lovasíjászatra, lovas solymászatra, lovasharcra, munkalovaglásra és trükk lovaglásra egyaránt. A Kunfakó Ünnep több egy hagyományos lovasbemutató rendezvénynél, valódi ünnep, ahol eszmecsere mellett testközelből ismerhetőek meg a Kunfakó lovak kulisszatitkai.

Program:

Szabadidomítás
Lókiképzés
Lovas solymászat
Iskola lovaglás
Lovasharc
Ügyességi bajvívás
Trükklovaglás
Gyereklovaglás
Nagy távolságú málhás lovaglás
Történelmi nyergek, túranyergek
Lógenetika


Augusztus 5., péntek

Lovas felvonulás Kiskunfélegyházán


Augusztus 6-7., szombat-vasárnap

Kunfakó Ünnep a Kiskunfélegyházi Parkerdőben
Kunfakók testközelben
Előadások
Viadalok
Bemutatók
Tábortűz
Népzene

A Kunfakó Ünnepen való részvéte ingyenes, de a helyszínen a rendezvény költségeinek fedezésére adományokat elfogadnak.
 

Kövessen minket a Facebookon is!