Program 2016. augusztus 12. 13:00

Augusztusi filmklub a művelődési központban

Augusztusi filmklub a művelődési központban
A nyári szünet után folytatódik a filmklub a Móra Ferenc Művelődési Központban. Augusztus 12-én, pénteken 20 órától Jancsó Mikós-Hernádi Gyula: Nekem lámpást adott a kezembe az Úr Pesten című, 1998-ben készült szatíráját vetítik.

"Ajánlás: Mondja, kedves nézőnk, néhanapján elgondolkodik-e azon, milyen is a világ? Igen? Jaj, ne tegye! Élje az életét! Élje a mindennapokat! Legyen vidám és boldog! Nem az? Erőltesse meg magát, ne törődjön semmivel. Nézze, az emberen kívül minden állat tudja: legfontosabb az életben, élvezni azt. No, ez a mi filmünk egy kicsit hozzásegíti. És nagyon sajnáljuk: többet fog kapni, mint amire számít. Letisztult. Előrelátó. Felhasználóbarát."

Jancsó Miklós


 

Kövessen minket a Facebookon is!